Jdi na obsah Jdi na menu
 


Phoebe Halliwell Turner Logan

29. 10. 2011

7x20c.jpgPlné Jméno postavy jako nadpis : Phoebe Halliwell Turner Logan

Jméno : Phoebe

Příjmení : Halliwell Turner Logan

Zbraň : battle Fan ( vějíř)

Foto: Alyssa Milano

Přezdívka :

Schopnosti : Vize, Levitace, Empatie

Povolání : redaktorka Novin Bay Mirror

Věk :.32

Škola : Střední Odborná

Pohlaví :..Žena

Záliby : pomáhat lidem

Oblíbené Jídlo/pítí : Sushi a Bonbony / Kávu a čistou vodu

Umění : naslouchavost k druhým

Druh : Člověk-čarodějka

Něco o něm  : Phoebe byla před příchodem Paige nejmladší sestrou. Než se staly čarodějkami, se svými sestrami si moc nerozuměla a svou pubertu prožívala velmi divoce.

Phoebe se jako jediná ze sester narodila přímo v domě. V minulém životě se zamilovala do čaroděje Antona, který ji naklonil na stranu zla, a proto se Phoebe obává, že má mnohem větší sklony ke zlu.

Jako důkaz bere i to, že si Bubulák vybral za oběť právě ji. Kromě toho o tom svědčí i to, že si jako jediná dobrovolně zvolila být královnou zla a také výběr jejího partnera.
S Colem se seznámila v době, kdy ještě nevěděla, že je to démon Balthazar (Belthazor) a nevědomky ho donutila, aby zradil Triádu a samotný Zdroj.

Zůstala s ním však i po tom, co zjistila, co je ve skutečnosti zač. Po smrti Prue se musela Phoebe chtě nechtě stát prostřední sestrou. Po tom, co se Cole stal Zdrojem, sestry ho zničily a ani po jeho nečekaném návratu z pekla se s ním už Phoebe nedala dohromady. Její druhou láskou byl Jason Dean, majitel redakce The Bay Mirror, ve kterém pracovala.

Mezi její další lásky patřil i Dex, který taky pracoval v The Bay Mirror. Ten jí ale bohužel znal jako Jenny Benettovou, takže když zjistil, co je zač, opusil ji. Po dlouhém hledání si vzala Coopa a má s ním tři děti.

Schrnutí: osud si vždy vybírá svou daň ale Phoebe se s tím vždy poprala po svém. Nejprve měla pouze pasivní moc. Proto se začala učit bojová umění. Její Mentor a učitel byl její budoucí manžel Coul Turner, který s ni v tu dobu dost randil. Od Džina dostala na přání aktivní moc létaní, kterou nedokázala hned ovládat a dost kvuli tomu zaryskovala osud své rodiny když jí malem odhalili lidé, že by byla čarodějka. proto také se na scéně objevují zametači aby vše napravili. Phoebe a její trable pokračuji fšak vesele dál.

.......

Nick hráče : corny2000

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář